WhatsApp patrí v súčasnej dobe medzi najobľúbenejšie komunikačné aplikácie, ktoré si môžme nainštalovať do našich smartfónov. Doposiaľ umožňovala len písanie textových správ, či posielanie fotografií/videí. Je viac než možné, že už dlho nepotrvá a dovolí nám ďalšiu skvelú funkciu. Cez WhatsApp by sme totiž mohli u čoskoro začať aj telefonovať!

Nová aktualizácia

Vývojári tejto veľmi populárnej aplikácie vraj úpenlivo pracujú na najnovšej aktualizácii, ktorá by mala okrem klasickej opravy chýb a zlepšenia stability, priniesť aj niekoľko nových funkcií, medzi ktoré patrí aj populárne telefonovanie cez internet. Zatiaľ nie je známe, kedy budeme cez WhatsApp komunikovať pomocou hovorov, no je jasné, že pokiaľ sa táto správa potvrdí, bude to už čoskoro. Na internete sa totiž začala šíriť fotografia istého používateľa, ktorý ukazuje svetu to, ako sa cez WhatsApp telefonuje. Ďalšie informácie hovoria o tom, že aktualizácia sa bude šíriť tak, že vám jednoducho niekto zavolá a vám pribudne táto možnosť. Každopádne nechajme sa prekvapiť, čo nám blízka budúcnosť prinesie. Zdá sa však, že sa máme na čo tešiť! Kto z vás používa WhatsApp dennodenne a ocení službu telefonovania? 🙂

whatsapp-svetapple.sk
whatsapp-svetapple.sk
whatsapp-svetapple.sk
whatsapp-svetapple.sk
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.