Cycloramic sa po svojom uvedení stala okamžite populárnou aplikáciou a preferoval ju aj technologický génius Steve Wozniak, ktorý je jeden zo zakladateľov niečoho, čo sa dnes nazýva  Apple. Táto aplikácia bola veľmi obľúbená  medzi používateľmi až kým neprišli zaoblené hrany. Vývojári sa však vynašli a použili americký alebo anglický adaptér! Dnes je aplikácia zdarma!

Cycloramic je zdarma

Cycloramic je skvelá vecička, ktorá vďaka vibračným motorčekom, dokáže otočiť váš iPhone o 360 stupňov s tým, že celý priebeh zaznamená a v podstate vznikne akási video panoráma. Tu však nastáva jeden problém a tým problémom sú zaoblené hrany na novom iPhone 6. Vývojári aplikácie sú zdá sa vynaliezaví a na to aby aplikácia fungovala využili jednoducho anglický alebo americký adaptér. V Eúrope majú používatelia trošku problém a sú nútení vyhľadávať iné, podobné alternatívy. Každopádne, aplikácia skvele funguje a odporúčame si ju minimálne stiahnuť, kým sa dá stiahnuť zadarmo!

Aplikáciu sťahujte tu: (Cycloramic for iPhone 6 (Not the 6+) – Egos Ventures)

Cycloramic - svetapple.sk
Cycloramic – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Cycloramic už aj na iPhone 6! Ako to?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.