V Apple plnia svoje sľuby. Počas predstavovania Apple Arcade uviedli, že do platformy pribudne minimálne jedna hra mesačne. Ako sa ukazuje, je ich podstatne viac. Dnes sme sa dočkali zábavnej AR hry. Vhodná je najmä pre viacerých používateľov.

Do Apple Arcade pribudla nová party AR hra „Secret Oops!“

Jablková spoločnosť vie ako zaujať svojich používateľov. Doteraz ešte v službe nebol titul, ktorý by nás lákal tak ako práve „Secret Oops!“. Môže za to najmä spracovanie a spôsob, akým sa hrá. Vývojári hovoria, že je vhodná predovšetkým na párty.

- Reklama -

Dôvod je ten, že sa odohráva v rozšírenej realite a súperite proti svojim kamošom. O vývoj sa postaralo talianske herné štúdio MixedBag. Pokiaľ vás hra zaujala, dostupná je v podstate na iPhone, iPade, Apple TV či Macu.

Táto jednoduchá novinka podporuje hranie až 4 osôb. Inými slovami sa hodí jej hranie v kruhu rodiny, na večierkoch, akciách a podobne. Stačí vám na to napríklad jeden stôl, kde sa ArKit 3 zorientuje a „postaví“ všetko, čo budete potrebovať v rozšírenej realite.

Do Apple Arcade pribudla nová party AR hra „Secret Oops!“
Hra má veľmi pekné AR prostredie. – svetapple.sk

Samozrejme na hranie je nutné členstvo vrámci služby Apple Arcade. Iným spôsobom si „Secret Oops!“ nezahráte, nakoľko ide o „exkluzívny obsah“. Môžete ale skúsiť využiť bezplatné mesačné predplatné, prípadne uhradiť 4,99€ za rovnaké obdobie (ak ste už skúšobné obdobie prečerpali).

Výhodou je, že automaticky získate prístup k viac ako 100 hrám, ktoré vás možno zaujmú. Apple túto službu naozaj neustále obohacuje o nové tituly. Svoje sľuby teda plní. Čo hovoríte na túto príjemnú novinku? Stiahnuť ju môžete kliknutím na tento odkaz.

Do Apple Arcade pribudla nová party AR hra „Secret Oops!“
Do Apple Arcade pribudla nová party AR hra „Secret Oops!“


Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.