PRAVDEPODOBNE PATRÍŠ AJ TY MEDZI TÝCH, KTORÍ UŽ STIHLI PODĽAHNÚŤ POPULÁRNEMU HERNEMU TITULU 2048. TÁTO HRA NEVYNIKÁ ANI SVOJOU GRAFIKOU, ANI PRÍBEHOM. VIAC-MENEJ ANI ŽIADEN NEMÁ. 2048 JE TAKÁ POPULÁRNA PREDOVŠETKÝM PRETO, LEBO ĽUDIA MUSIA ZAPOJIŤ SVOJE MOZGOVE BUNKY. SPÁJATE ROVNAKÉ ČÍSLA, ČÍM ZÍSKAVATE ICH NÁSOBOK A JE POTREBNÉ BYŤ TAK ÚSPEŠNÝ, ABY STE SA PREPRACOVALI AŽ K ČÍSLU 2048. AJ TÁTO MIMORIADNE ÚSPEŠNÁ HRA SA ALE DÁ EŠTE VYLEPŠIŤ. A MY TI DNES UKÁŽEME DÔKAZ!

Epic Battle 2048

Pokiaľ aj ty poznáš 2048, no nebaví ťa klasická číselná verzia, ktorá môže po čase vyzerať trošku nudne, prinášame ti riešenie. Toto riešenie sa nazýva Epic Battle 2048 a je vidieť, že sa vývojári tejto hry naozaj vyhrali. Prečo? Namiesto čísel tu totiž môžeš v spojení so zaujímavou hudbou spájať kocky, na ktorých nájdeš historické bojové artefakty.  Samozrejme, je tu možnosť zapnúť si k nim aj čísla, aby si sa nemýlil. Ak sa ti veľmi nedarí vieš použiť Save a Load funkciu.

- Reklama -

Ovládanie je rovnaké ako pri klasickom 2048. Na čo sme si na začiatku pár minút zvykali je, že posúvanie kociek sa vykoná oproti pôvodnej verzii až po tom čo ukončíte pohyb prsta po obrazovke a nie zároveň s ním. Zakrátko sme hru začali hrávať radšej, oproti klasickej verzii. Hlavný dôvod je ten, že v prípade pôvodnej hry 2048 je možné zahrať si len klasickú hru (čo je možné samozrejme aj tu). Pokiaľ si ale pravý gurmán logických postupov a klasická hra je aj pre teba príliš jednoduchá alebo fádna, Epic Battle 2048 ponúka aj kampaň so stredovekým príbehom, v ktorej prechádzaš rôzne levely, pričom sa ti vždy zvyšuje náročnosť. Kampaň je doplnená viacerými špeciálnymi kockami ako sú napríklad steny, fireball-y a zlato. Každá z kociek má špeciálnu funkciu a má vplyv na hrateľnosť levelov.

Práve to je hlavná výhoda hry Epic Battle 2048. Ľudí totiž po čase klasické 2048 prestane, kvôli fádnosti, baviť. Tu je na mape celkom 50 rôznych levelov, odlišujúcich sa svojou náročnosťou, nad ktorými treba pomerne dosť rozmýšľať, aby sa človek dostal k finálnemu výsledku. Pokiaľ teda

chceš hru, ktorá ťa bude baviť a chceš niečo hrať v autobuse, vo vlaku alebo len v čakárni u doktora, toto je pre teba ako stvorené (nehovoriac o nudných hodinách v škole, kde ju môžeš hrávať potajomky pod lavicou). Hra je k dispozícii iba na iOS a stojí len 1,99€. Nesmieme zabudnúť dodať aj to, že aplikácia pochádza z naších končín, lepšie povedané od slovenských vývojárov. To je o dôvod viac, prečo stojí za to vyskúšať ju a preveriť si, že aj slováci vedia urobiť dobré hry!

The app was not found in the store. 🙁

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.