Facebook Messenger dnes používa množstvo ľudí, ktorí majú nainštalovaný aj normálny Facebook. Hlavným dôvodom je úspora internetu a rýchlejšie písanie správ. Ku koncu tohoto týždňa však dostala aktualizáciu 6.0!

Zmeny

Táto aktualizácia pridala aplikácií Messenger opäť niekoľko nových vylepšení, ktorými sa snaží odrovnať konkurenciu. Po novom ponúkne nahrávanie pätnásťsekundových videí, podobne ako aplikácia Snapchat (kde môžete po poslednej aktualizácií písať správy). Boj o najpopulárnejšiu „chat“ aplikáciu sa teda začal vo veľkom a Facebook odpovedal takmer okamžite. Okrem nahrávania videí pribudla aj služba „Big Like“. Doteraz ste mohli použiť tlačítko like na hocičo, čo vám niekto zaslal a páčilo sa vám to. Aj keď po pravde, častejšie sa toto tlačítko používa v prípade, že vám chce dať človek na druhej strane najavo, že ho to vôbec nezaujíma. Po novom sa bude dať tlačítko podržať dlhšie a vznikne z toho omnoho väčší Like ako predtým. Ide teda o relatívne zaujímavé zmeny, ktoré nám opäť rozšírili možnosti ako aplikáciu používať.

facebook_big-like_video
„Big Like“ – svetapple.sk

A čo poviete vy? Páči sa vám nový Messenger alebo ste skôr za ten starý ? 🙂

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.