Najväčšia sociálna sieť neustále vylepšuje svoje služby, ktoré denne využívajú milióny ľudí po celom svete. Experimentálny tím Facebooku najnovšie vydal aplikáciu „Kit“ (Keep in Touch), pre inteligentné hodinky Apple Watch.

Facebook testuje aplikáciu „Kit“ pre Apple Watch. Je to zjednodušený Messenger.

Nová aplikácia je určená pre udržiavanie kontaktu s blízkymi osobami. Najprv sa do nej musí používateľ samozrejme prihlásiť. Urobí to pomocou unikátneho QR kódu alebo overenia prístupového kódu priamo na Facebooku. Akonáhle je „dnu“, môže si rýchlo vybrať kontakt z aplikácie Messenger a jediným dotykom odoslať textovú správu, hlasovú správu, emoji alebo polohu.

Redakcia TechCrunch zdôrazňuje, že aplikácia je veľmi podobná tradičnému Messengeru, ktorý si už dnes môžete na vaše inteligentné hodinky nainštalovať. Kit by mal však slúžiť skôr na komunikáciu s priateľmi a blízkymi členmi vašej rodiny, kdežto na Messengeri môžete komunikovať prakticky s kýmkoľvek. Ovládanie je v prípade novej appky o niečo jednoduchšie.

Aplikácia je samozrejme dostupná úplne zadarmo v App Store. Smutnou správou je, že ide o akúsi „testovaciu“ verziu a momentálne ju môžu vyskúšať iba majitelia hodiniek v Kanade. Veríme však, že sa tento produkt rýchlo rozšíri do celého sveta. Na prvých záberoch nižšie vyzerá pomerne lákavo a jednoducho. To je presne to, čo očakávame od appky na malom displeji Apple Watch!

Facebook testuje aplikáciu "Kit", ktorá je určená pre Apple Watch. Na čo slúži?
Facebook testuje aplikáciu „Kit“, ktorá je určená pre Apple Watch. Na čo slúži?
Prečítajte si tiež  Apple sa vykašle na zákazníkov. Vo veľkom im prestane poskytovať podporu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.