Populárna aplikácia VSCO, ktorá si získala mnohých používateľov iPhonov obsahuje množstvo filtrov, ktoré si môžeš kúpiť alebo stiahnuť bezplatne. Bežne platené, a tak trošku predražené filtre sú momentálne v zľave!

Filtre v aplikácii VSCO sú v zľave až do 50%!

ready

- Reklama -

VSCO – skratka spoločnosti Visual Supply Company, vytvorila úžasnú aplikáciu pre iPhone , ktorá ponúka mnoho filtrov a skvelý editor fotiek s dobre riešeným ovládaním a funkciami. VSCO taktiež podporuje fotenie a úpravu RAW fotiek. Nenájdeš tu ale úplne všetky nástroje na úpravu (napr. retušovanie).

Spomínané filtre sú delené do balíčkov a sú označované písmenami s číslom. V appke je ich pár predvolených, niekoľko z nich nájdeš v in-app obchode zadarmo a iné sú zasa platené. Ich cena sa pohybuje od 0,99€ do 6,99€. Cena je dosť vysoká a popravde, všetky filtre je možné vytvoriť kombináciou vybraných nastavení farieb, ale klepnúť na filter je predsa pohodlnejšie a rýchlejšie.

Teraz sú však tieto filtre v zľave a niektoré z nich kúpiš za polovičné ceny. Akcia je časovo obmedzená a pokiaľ nechceš prísť o šancu tieto filtre získať za výhodnú cenu, kúp si ich.

- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here