Aj spoločnosť Apple má svoje profesionálne (platené) nástroje, ktoré sú určené na tvorbu multimediálneho obsahu. Konkrétne ide o Final Cut Pro X a Logic Pro X. Obe aplikácie budete môcť vyskúšať doma úplne zadarmo až 90 dní. Je to dôležitá zmena.

Final Cut Pro X a Logic Pro X sú dostupné na 90 dní úplne zadarmo.

Ako povedal Petr Mára vo svojom videu PLAN B #COVID-19, počas súčasnej situácie využije voľný čas na to, aby sa vzdelával a zdokonaľoval svoje schopnosti v určitých oblastiach. Tento postup nemusí byť vôbec zlý. Človek sa môže napríklad naučiť pracovať s novým softvérom, ku ktorému patria aj aplikácie od Apple: Final Cut Pro X a Logic Pro X. Obe sú určené na tvorbu multimediálneho obsahu.

Doposiaľ bolo možné vyskúšať softvér Final Cut Pro X len na 30 dní zadarmo. Ak by ste chceli otestovať Logic Pro X, pochodili by ste ešte horšie. Apple ho v bezplatnej verzii ani neponúkalo. Od dnešného dňa sa ale situácia mení a firma v neštandardnom režime oba nástroje sprístupňuje v podstate na 3 mesiace. Tento stav je iba dočasný a tak by ste ho mali využiť čo najskôr.

Ako uvádza Apple, po určitej dobe budú platiť predošlé pravidlá, takže sa doba trial verzie skráti na 30 dní. Fantastickou informáciou je určite aj to, že softvér bude dostupný aj pre tých, ktorí už v minulosti možnosť skúšobnej verzie využili. Na záver ešte dodáme, že Final Cut Pro X si môžete sťahovať v tomto „režime“ už dnes, zatiaľ čo Logic Pro X bude dostupný v bezplatnej verzii v najbližších dňoch. Idete do toho?

Final Cut Pro X a Logic Pro X sú dostupné na 90 dní úplne zadarmo.
Final Cut Pro X a Logic Pro X sú dostupné na 90 dní úplne zadarmo.
Prečítajte si tiež  Koronavírus neohrozí predstavenie iPhonu SE 2. Informujú o tom dobré zdroje.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -