Obľúbená sociálna sieť na zdieľanie fotiek dostala aktualizáciu, konkrétne jej aplikácia pre iOS 9. Nové technológie použité v iPhone 6S a 6S Plus neostali nepovšimnuté a Flickr ich využil najviac ako sa dalo.

S príchodom najnovších modelov iPhonu 6S a 6S Plus Apple predstavil novinku 3D Touch, ktorá reaguje na väčší tlak pôsobiaci na Retina displej iPhonov. Vývojári mnohých aplikácií pridali do nich nové funkcie už skôr a na rade bol aj Flickr.

Podpora 3D Touch odteraz umožňuje rýchly prístup k vybraným funkciám aplikácie priamo z domovskej obrazovky. Konkrétne máš prístup k pridaniu fotky, zobrazenia noviniek alebo upozornení a vyhľadávaniu. Ľahkým stlačením na fotku v aplikácii zobrazíš jej náhľad, potom pohybuj prstom doľava alebo doprava pre zobrazenie nasledujúcich fotiek. Ak sa ti niektorá páči pridaj ju medzi obľúbené silnejším stlačením. S Flickr môžeš prehľadávať fotky, albumy, skupiny a posledné videné fotky priamo vo vyhľadávaní Spotlight bez otvorenia aplikácie. V prípade, že ti niekto pošle odkaz na Flickr, fotka sa po novom zobrazí  v aplikácii. Doteraz sa fotky zobrazovali v Safari a mobilnej verzii Flickr.

flickr_app

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here