Tí čo už nejaký ten piatok používajú iOS zariadenia aj na hranie, určite poznajú hernú sériu Gangstar, ktorá je menej vydarenou odpoveďou od Gameloftu na GTA. Najnovší herný titul s názvom „Vegas“ bol pomerne vydareným, no podľa nás sa na „San Andreas“ nedoťahoval. Gameloft sa však rozhodol, že, ako to má vo zvyku, premení aj túto hru na free-to-play a vy si ju tak môžte zahrať úplne zadarmo!

Nový update

Gameloft neprerobilo len samotnú hru na Freemium verziu, a teda verziu, ktorú si síce môžte stiahnuť zadarmo, no pokiaľ nie ste trpezliví a najmä nechcete čakať, bez ďalších In-app nákupov sa jednoducho nezaobídete. V hre sa objavil aj úplne nový model prechádzania misií s názvom Diamonds. Vďaka nim si v hre môžte odomknúť všetok dodatočný obsah, hrať všetky misie no a v neposlednom rade si aj odomknúť všetky veci. Hra priniesla úplne nové používateľské prostredie, pre lepšie ovládanie a taktiež tu pribudlo niekoľko nových zbraní, oblečení či vozidiel vrátane JatPacku. A vzhľadom na to, že sú Vianoce, autori hry sa rozhodli, že vám budú padať darčeky priamo z neba a dokonca, pokiaľ nájdete prvé Santové sane, dostanete sa k prémiovému vozidlu. Tak čo, idete si stiahnuť Gangstar Vegas? 

- Reklama -

(Gangstar Vegas – Gameloft)

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.