Pokiaľ neviete, čo v prípade Jablkovej spoločnosti znamenajú výrobky s označením (RED) dnes vám to veľmi radi prezradíme. Týka sa to medzinárodného boja proti chorobe AIDS a časť z ceny týchto výrobkov poputuje priamo pre dobročinnú organizáciu. Dnes Apple začal veľkú „charitatívnu akciu“, v ktorej môžte pomôcť aj vy ľuďom, ktorí to naozaj potrebujú!

GarageBand (RED)

Každý správny hudobník, ktorí používa iOS zariadenie, by mal poznať aplikáciu GarageBand, ktorá prichádza priamo od Jablkovej spoločnosti. Apple ju po novom využilo aj na dobročinnú akciu (RED), v ktorej môžte podporiť dobrú vec pomocou kúpy špeciálneho balíčka, ktorý obsahuje 300 nových bubnov, gitár, syntetizátorov či basových skladieb. Aj napriek tomu, že cena za tento balíček sa môže zdať vysoká, v skutočnosti zaň zaplatíte len 99 centov, ktoré poputujú na charitatívny boj (RED) proti AIDS, malárii či tuberkulóze. Ide teda o naozaj nízku cenu za výhodný balíček, ktorou navyše pomôžete niekomu, kto to naozaj potrebuje.

image

image

Aj iné aplikácie!

Aj napriek tomu, že ste si mohli myslieť, že len aplikácia GarageBand od Apple bude červená, mýlili ste sa. Apple totiž otvorilo úplne novú sekciu priamo v iTunes AppStore, v ktorej nájdete aj množstvo iných aplikácií, ktoré podporujú túto charitatívnu akciu. Ide o aplikácie ako napríklad: AngryBirds, Djay, Star Walk či Paper.

 image

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.