Google si pravdepodobne uvedomuje, že iOS je neuveriteľne silným trhom kde sa dá zarobiť na aplikáciach minimálne rovnako, ako na Androide. Práve preto postupne vydáva nové aplikácie, poprípade aktualizuje tie staré, ktoré používatelia iPhonov či iPadov naozaj obľubujú. Prednedávnom sa objavil nový material dizajn v originálnej aplikácií Google. Čoskoro by sa mal objaviť v úplne novej aplikácií, ktorou je kalendár!

Google Kalendár

V dnešnej dobe ľudia zavrhli klasické papierové kalendáre a uprednostňujú predovšetkým tie, ktoré sa nachádzajú v ich mobilných zariadeniach. Je to samozrejme predovšetkým preto, že ich máme stále pri sebe a telefóny nám dokážu včas povedať, čo máme na daný deň naplánované. Práve to využila aj spoločnosť Google, ktorá vraj už pripravuje svoju verziu kalendára, ktorý by mal byť synchronizovaný s fotkami, mapami, gmailom či úlohami. Táto aplikácia by mala byť veľmi jednoduchá a bude založená na material dizajne. Vyzerať by mala prakticky takmer totožne ako na Androide.

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.