Google Translate, dostal nový update a podstatné vylepšenia!

0
Google Translate - svetapple.sk

Spoločnosť Google neustále pracuje na svojej službe Translate Google a aj na jej mobilnej verzií, ktorá je dostupná ako Google Translate priamo v AppStore či v Google Play. Tá dostala začiatkom roka úplne nové vylepšenie, ktoré dokáže prekladať text na obrazovke iPhonu v reálnom čase. Funkcia Word Lens však bola doteraz dostupná len v niekoľkých jazykov. Prichádza však update 4.0 a funkcia už podporuje aj slovenčinu či češtinu!

Nové jazyky

Služba Word Lens v Google Translate aplikácií po novom podporuje aj slovenský a český jazyk. Aj keď je pravda, že zo začiatku môžeš prekladať len z angličtiny, všetko sa uberá dobrým smerom. Čoskoro sa pravdepodobne dočkáme aj ďalších jazykov. Celé to funguje veľmi jednoducho. V aplikácii si zvolíš z akého jazyka do akého chceš daný text preložiť, namieriš naň telefón a Google ti to preloží bez toho aby si vôbec musel urobiť fotografiu. Dokonca je služba aj off<ine pokiaľ si ochotný zabrať o 4mb viac v tvojom iPhone. Pokiaľ teda veľa cestuješ po svete a ešte stále nevieš všetko preložiť, určite ti aplikáciu odporúčame. Je jednoduchá, intuitívna a navyše úplne zadarmo s bezkonkurenčnými funkciami!

Google Word Lens - svetapple.sk

Google Word Lens – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk