Spoločnosť Rockstars si v posledných dňoch, zdá sa, môže dovoliť úplne všetko, a tak môžme očakávať aj neočakávané. Všetko to začalo upadtom 10 ročného GTA San Andreas a pokračuje update o niečo mladšej hry GTA Chinatown Wars pre iOS, ktorá po prvýkrát vyšla pre naše iPhony ešte v roku 2010. Používatelia sa tak môžu okrem iného tešiť aj na optimalizáciu pre Retina displeje, keďže hra bežala na rozlíšení z iPhonu 3GS až doteraz!

Podpora Retina displejov!

Možno ani neviete, že vôbec prvým GTA, ktoré sme mali možnosť na iOS vidieť, nebola legendárna „trojka“ ale Chinatown Wars, ktoré nebolo dokonca ani 3D ale len 2,5D, podobne, ako v prvých konzolových a počítačových GTA-čkach. Aj napriek tomu však hra ponúkala neskutočne veľa zábavy a absenciu 3D sme jej mohli pokojne odpustiť. Pokiaľ patríte k tým, ktorí sa radi vrátia ku starej dobrej klasike, tak v tom prípade máme pre vás pomerne dobru správu! V Rockstars sa rozhodli, že hru poriadne optimalizujú aj na nové zariadenia, a tak si budete môcť vychutnať prvé mobilné GTA aj na vašom iPhone 6/6 Plus, keďže optimalizácia Retina displejov priniesla aj podporu širokouhlých displejov. Celá hra dostala samozrejme množstvo malých vylepšení a opravuje aj niekoľko zásadných chýb. Pokiaľ si teda chcete hru zahrať čisto z nostalgie, alebo si len chcete dopriať trošku zábavy, neváhajte my v redakcií ju taktiež odporúčame! Aktualizácia by mala vyjsť už v najbližších dňoch! 🙂

- Reklama -
GTA Chinatown Wars! - svetapple.sk
GTA Chinatown Wars! – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.