Pokiaľ patríte medzi milovníkov hier na iOS, určite vám nesmie uniknúť ani jednoduchá hra s názvom Hill Climb Racing! Je totiž veľmi jednoduchá a až nezdravo chytľavá, čo sa jednoznačne podpísalo pod jej úspech! Zoznámte sa teda s hrou, s ktorou nebudete prekonávať len „kopce“ ale aj sami seba!

O hre

Takže, začal by som asi tým, o čom vlastne táto zábavka je. Ide o jednoduchú automobilovú „skákačku“, v ktorej budete prekonávať kopčeky pomocou rôznych druhov áut, tratí a gravitácie. Gravitácie? Áno, gravitácie. Každá trať je totiž špeciálna niečim iným. v niektorých auto pri nájazde na kopček doslova lieta a pri iných sa nie a nie od zeme odlepiť. Ide o to, že musíte dôjsť čo najďalej bez toho, aby ste sa otočili na strechu alebo vám došiel benzín.

hill_climb_racing_hero-fixed
Mega-chytľavá zábavka! – svetapple.sk

Ovládanie

K ovládaniu asi veľa zbytočných viet netreba. Hra je totiž maximálne jednoduchá a rovnaké je ovládanie. Jediné čo vám môže robiť „nervy“ je hádam len to, že občas neodhadnete, koľkokrát sa vám môže vozidlo vo vzduchu pretočiť.

Hill-Climb-Racing-for-iPhone-iPad_5
Hra má maximálne jednoduché ovládanie! – svetapple.sk

Grafika

Grafiku by som neriešil. Hra si zakladá najmä na tom, že je chytľavá, čo samozrejme súvisí aj s tým, že je maximálne jednoduchá. Rovnaká je aj grafika, v ktorej netreba očakávať nijaké 3D objekty alebo odlesky. Skrátka je to hra, ktorá si zakladá na svojej jednoduchej grafike!

Hill-Climb-Racing-for-iPhone-iPad_2
Grafika je rovnaká, ako hra, maximálne jednoduchá! – svetapple.sk

Hodnotenie

Aj napriek tomu, že je hra naozaj jednoduchá, z 10 bodov by som jej udelil minimálne 7*. Je totiž nápaditá a hlavne chytľavá, čo vás prinúti, hrať ju stále. Hill Climb Racing budete jednoducho milovať! A čo je najlepšie? Celá hra je absolútne zadarmo! 🙂

 

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.