Hitman je vo svete meno veľmi populárne a štúdio Sqare Enix si to viac než veľmi dobre uvedomuje. Práve preto dnes vydalo úplne novú hru s názvom Hitman: Sniper, s ktorou sa budeš môcť zabávať počas horúcich letných dní takmer kdekoľvek. Budeš síce hrať len za ostrelovača ale to nevadí, keďže autor sľubuje, že ide o hru naozaj chytľavú.

Hitman: Sniper

Pokiaľ si sa tešil, že pôjde i vynikajúco prepracovanú 3D hru, tak ťa možno sklameme, keďže väčšinu hry budeš sledovať svoje budúce obete cez mieridlo. Avšak to vôbec nevadí, lebo práve toto je jedna z tých vecí, ktorá charakterizuje samotného Snipera. V hre budeš ostrelovať rôzne osoby na území Čiernej Hory, kde ťa čaká až 1500 misií, vďaka čomu ti garantujeme, že sa nudiť určite nebudeš. Taktiež je tu úplnou samozrejmosťou získavanie nových levelov, vďaka čomu si môžeš vylepšiť aj svoju zbraň, pre kvalitnejšiu streľbu. Cenovka za hru je síce 4,99 €, čo nie je najmenej avšak za to, čo za ne dostaneš, to určite stojí. Aj keď nie je Hitman: Sniper taký rozsiahly, stále ponúka strašne veľa a ty si tak budeš môcť túto hru naozaj užiť.

- Reklama -
Hitman: Sniper - svetapple.sk
Hitman: Sniper – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.