Je to jedna z ďalších veľmi jednoduchých hier na dlhé chvíle v autobuse alebo v škole na nudnej hodine, ktoré všetci poznáme. A ak sa sa nudíte a chcete nejakým spôsobom „zabiť“ čas, tak vám ju odporúčame.

Magic Touch

Ako som už hovoril je to jednoduchá hra, ktorá ale zabaví. Táto hra je graficky na štýl starých videohier. Ste čarodejník a vašou úlohou je zničiť rytierov, ktorí na vás útočia. Rytieri padajú z oblakov na malých balónikoch, ktoré musíte zničiť. Ako ich zničiť? Jednoducho, stačí iba nakresliť prstom na obrazovku obrazec ktorý majú rytieri na svojom balóniku. Časom sa to začne však sťažovať tým, že rytieri majú balónikov na sebe čoraz viac ale môžte si pomôcť kúpenim vylepšení v menu, ktoré vám pomôžu ničiť ich oveľa rýchlejšie. Napríklad si môžte kúpiť blesk, ktorý keď použijete tak sa vám zničia všetci rytieri na obrazovke alebo spomalenie, ktoré keď použijete sa všetko spomalí a máte viac času na ničenie rytierov ale nejdeme vám tu hovoriť všetko, vyskúšajte si hru sami. A ešte po zničení rytierov sa vám pripočítajú peniaze. Ďalej tu máme aj bonus(príšerku) v hre, ktorú keď zničíte, taktiež z nej vypadnú  peniaze.  Navyše si môžte kupovať rôzne pozadia, ktoré vám spestria hru.

- Reklama -

Ak sa vám táto hra zapáčila môžte si ju stiahnuť priamo tu: (Magic Touch: Wizard for Hire – Nitrome)

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.