Len minulý rok spoločnosť Google predstavila úplne novú aplikáciu Inbox by Google, ktorá v podstate spôsobila takú minirevolúciu v prezeraní našej pošty. Hneď po predstavení bolo jasné, že aplikácia bude veľmi obľúbená a na plnej čiare vyhráva nad svojou konkurenciou. Dnes sa vďaka novej aktualizácii dostáva z iPhonov aj na naše iPady!

iPhone aj iPad!

Aplikácia Inbox by Google sa konečne dočkala veľkej aktualizácie, ktorá ju umožní používať aj širokej verejnosti a nielen náhodným „šťastlivcom“, ktorí dostali pozvánky k jej stiahnutiu. Jednoducho povedané, Google v podstate vydalo oficiálnu verziu tejto aplikácie s kódovým označením 1.2 a okrem toho, že je naozaj pre všetkých, používatelia iPhonov si ju môžu nainštalovať aj na svoje iPady, čo  doteraz nebolo možné.

Vzhľadom na to, že používatelia mali doposiaľ rôzne problémy, napríklad s prezeraním priečinku „Doručená pošta“, Google oznamuje, že všetko už bolo opravené a tak sa nemusíte trápiť s touto chybou, ktorá vďaka aktualizácii zmizne. Okrem toho tu samozrejme nastali aj nejaké drobné zmeny ako aj zlepšenie stability.

Pokiaľ máte o aplikáciu záujem, stiahnite si ju tu:(Inbox by Gmail – the inbox that works for you – Google, Inc.)

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.