Len minulý rok spoločnosť Google predstavila úplne novú aplikáciu Inbox by Google, ktorá v podstate spôsobila takú minirevolúciu v prezeraní našej pošty. Hneď po predstavení bolo jasné, že aplikácia bude veľmi obľúbená a na plnej čiare vyhráva nad svojou konkurenciou. Dnes sa vďaka novej aktualizácii dostáva z iPhonov aj na naše iPady!

iPhone aj iPad!

Aplikácia Inbox by Google sa konečne dočkala veľkej aktualizácie, ktorá ju umožní používať aj širokej verejnosti a nielen náhodným „šťastlivcom“, ktorí dostali pozvánky k jej stiahnutiu. Jednoducho povedané, Google v podstate vydalo oficiálnu verziu tejto aplikácie s kódovým označením 1.2 a okrem toho, že je naozaj pre všetkých, používatelia iPhonov si ju môžu nainštalovať aj na svoje iPady, čo  doteraz nebolo možné.

- Reklama -

Vzhľadom na to, že používatelia mali doposiaľ rôzne problémy, napríklad s prezeraním priečinku „Doručená pošta“, Google oznamuje, že všetko už bolo opravené a tak sa nemusíte trápiť s touto chybou, ktorá vďaka aktualizácii zmizne. Okrem toho tu samozrejme nastali aj nejaké drobné zmeny ako aj zlepšenie stability.

Pokiaľ máte o aplikáciu záujem, stiahnite si ju tu:(Inbox by Gmail – the inbox that works for you – Google, Inc.)

Inbox by Gmail - svetapple.sk
Inbox by Gmail – svetapple.sk

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.