Sociálna sieť Instagram patrí medzi najrozšírenejšie na svete. Niet sa čomu diviť, veď je návyková. Jej tvorcovia sústavne pracujú na tom, aby bola dokonalá. Celkom sa to darí. Pozrite sa na novinku, ktorá tu pribudla po poslednej aktualizácii. Budete mať vďaka nej lepší prehľad o tom, koho sledujete.

Instagram prináša užitočnú novinku v poslednej aktualizácii.

Na Instagrame môžete mať desiatky, stovky či dokonca tisícky ľudí, ktorých “followujete”. Potom sa v tom možno človek začína strácať a ťažko sa orientuje.

Našťastie existuje úplne nový spôsob, pomocou ktorého môžete filtrovať medzi používateľmi, ktorým ste dali “Sledovať”. Pomocou jednoduchého rozšírenia môžete v appke zobraziť behom sekundy všetkých tých, s ktorými ste najmenej v kontakte a tiež tých, ktorí sa vám zobrazujú na nástenke najčastejšie.

Vývojári sem navyše pridali ešte jednu novinku. Je ňou akýsi filter, vďaka ktorému viete zobraziť účty podľa toho, kedy ste ich začali sledovať. Pokiaľ vás zaujíma ako to vlastne funguje, tak sociálna sieť analyzuje posledných 90 dní (teda 3 mesiace) vašej aktivity.

- Reklama -
ako získať followerov na Instagram účte
Instagram prináša užitočnú novinku v poslednej aktualizácii.

Podľa toho vie presne určiť, koho ste začali sledovať alebo s kým ste mali koľko interakcii. Následne vám Instagram odfiltruje používateľov vyššie uvedeným spôsobom do dvoch kategórii.

Ak máte posledný update (cca. 2 dni dozadu), zmena sa vám objaví automaticky. Nemusíte hľadať ďalšiu aktualizáciu. Jedná sa hlavne o zmeny na serveroch spoločnosti. Aj na tomto kroku je krásne vidieť, ako moc sa sociálna sieť stará o ľudí, ktorí tu majú svoj účet.

Neustále inovuje, vymýšľa a vylepšuje, aby ostala aktuálna a aby človeka počas dňa dokázala zamestnať na čo najdlhší čas. Uvidíme, akým spôsobom sa bude Instagram vyvíjať ďalej. Kedysi to bola len platforma na fotky a nejaký ten “popis”. Dnes už tu môžete pridávať videá, príbehy, oznámenia a všetko podobné. Mnohí ľudia na Instagrame doslova žijú. Na záver vám nezabudneme pripomenúť, že aj my sme na tejto sociálnej sieti. Pokojne nás môžete sledovať tiež kliknutím na odkaz alebo zadaním @svetapplesk.

Instagram prináša užitočnú novinku v poslednej aktualizácii.
Instagram prináša užitočnú novinku v poslednej aktualizácii.
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here