Instagram je fenomenálna sociálna sieť, ktorá slúži na zdieľanie fotografií či videí medzi priateľmi či fanúšikmi. Množstvo z nás svoj Instagram má a delí sa pomocou neho o zábery či zážitky, ktoré sa viac hodia sem ako na Facebook. To si samozrejme vývojári uvedomujú a práve preto sem pridali úplne novú funkciu, ktorá umožní písať si medzi sebou ako napríklad v Messengeri! 

Vylepšený Direct

Instagram ponúka už veľmi dlhú dobu službu, ktorá s názvom Direct pre komunikáciu na tejto sociálnej sieti. Mesačne ju vraj využíva až 85 000 000 používateľov a tak je viac než jasné, že ju museli vývojári vyšperkovať do dokonalosti.

Ako sa ale zdá, vyšperkovali ju až moc a Instagram po novom pripomína omnoho viac Facebook Messenger. Či je to dobré alebo zlé už posúď sám (na priloženom videu), ale podľa nás to príliš dobré nie je a má to jeden dôvod.

Instagram jednoducho stráca svoju originalitu. Aj keď je na jednej strane otvorenejší pre komunikáciu používateľov, už to jednoducho nie je ten Instagram so svojou myšlienkou štvorcových fotografií. Nevadí, no. Držíme mu stále palce! 🙂

Prečítajte si tiež  Messenger zmenil logo. Po novom má iné farby.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.