Množstvo používateľov iOS alebo iných jablkových zariadení ani nevie, že ich obľúbené programy alebo aplikácie, pomocou, ktorých môžu editovať, alebo vyvárať nové dokumenty prakticky kedykoľvek a kdekoľvek, sú dostupné po prihlásení na www.icloud.com v „internetovej“ verzii. Tieto programy dnes dostali aktualizáciu a my sa môžme bližšie pozrieť na to, čo nám ponúkajú nové!  

8 nových jazykov

Rovnako, ako Siri a teda hlasový asistent, ktorého nájdeme v našom iPhone či iPade, nerozumie slovenčine, tak isto ani tieto aplikácie nerozumejú niektorým iným jazykom. Teda dnes už väčšine áno, no aj tie boli do iWorku pridávané postupne! Posledne sa podpory dočkalo celkovo 8 jazykov a to: arabčina, nemčina, francúzština, zjednodušená čínština, španielčina, brazílska portugalčina, japončina či hebrejčina.

Iné novinky

Samozrejme pridanie ôsmich jazykov nebolo všetko, čo nám Apple v poslednej aktualizácií ponúklo. Po novom môžte tiež premenovať dokument priamo v editore, pribudlo tu viac ako 50 nových druhov písma a dokonca schopnosť meniť veľkosť legendy pri grafoch.

No, na poslednej aktualizácií môžme vidieť, že Apple nepracuje len na nových zariadeniach ale nezanevrel ani na svoj balíček iWrok dostupný pore iCloud! 🙂

ii

Prečítajte si tiež  Pozrite sa ako by mohol vyzerať operačný systém pre Apple Glasses v podarenom videu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.