Spoločnosť Apple len včera vydala svoju novu aktualizáciu softwaru pre iOS a to verziu 8.4. Nová aktualizácia priniesla hneď niekoľko noviniek, avšak najväčšou je asi Apple Music. Apple sa už zrejme tešilo, že konečne zrušilo len nedávno predstavený Jailbreak pre iOS 8.3, avšak ako sa zdá, moc sa im to nepodarilo. TaiG už totiž odhalil svoj Jaiblreak aj pre iOS 8.4 a to len pár hodín po tom ako vyšiel update!

TaiG Jailbreak

Vývojári nového Jailbreaku okomentovali jeho veľmi skoré vydanie tak, že Apple neopravil chybu, cez ktorú ho bolo možné nainštalovať v predošlej verzii a tak bola naozaj len otázka času, kým sa ho podarí zverejniť aj na novej verzii iOS 8.4. Títo vývojári už v minulosti vytvorili falošný AppStore, ktorí sa potichu nainštaloval do iOS zariadení a potichu sťahoval nelegálne kópie aplikácií. Na svete je však aj historický prvá Jailbreak vojna!

- Reklama -

Vývojári tiež upozorňujú priamo na svojich stránkach, aby používatelia Jailbreak sťahovali priamo na ich stránkach a nie od konkurenčného týmu PP Assistant, ktorý podľa ich slov len skopíroval kód a vydal ho za svoj. Dokonca sa TaiG vyhráža, že bude vývojárov PP Assistant žalovať za daný incident. Vyzerá to teda naozaj zaujímavo a uvidíme ako bude celý tento prípad pokračovať. Pokiaľ patríš medzi priaznivcov Jailbreaku tak určite neváhaj a stihni si ho na týchto stránkach. Vopred ťa však upozorňujeme, že naša redakcia svetapple.sk nie je zodpovedná za prípadné škody, ktoré môže inštalácia podobného softwaru spôsobiť.

Cydia-icon-iPhone-5s-1024x768

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.