Apple pri svojej najnovšej aktualizácií iOS 9.1, zamedzil možnosti jailbreaknúť. Tím Taig sa ale nevzdáva a pokračuje ďalej a to veľmi úspešne! Momentálne prebieha beta testovanie Jailbreaku pre iOS 9 a my ti ukážeme, ako to momentálne vyzerá…

Možnosť jailbreaknúť cez prehliadač

Jednou zo zaujímavostí jailbreaku pre iOS 9.1 je, že sa po dlhom čase dá zariadenie jailbreaknúť cez prehliadač Safari resp. bez použitia PC! To je príjemná zmena, pretože je to oveľa pohodlnejšie pre užívateľa, a ja sám som bol prekvapený, aké jednoduché to je.

- Reklama -

5 krokov

Do testovania sa môže zapojiť každý a ako som spomínal, je to naozaj veľmi jednoduché. Stačí sa “preklikať” 5 krokmi, nainštalovať profil a je to!

how to - svetapple
how to – svetapple

Ako to zatiaľ vyzerá ?

Dizajn Cydie je v podstate rovnaký, s tým že zatiaľ nejde pridávať žiadnu URL a ani inštalovať Tweaky. Tím TaiG na svojej stránke píše, že plnohodnotný Jailbreak príde už čoskoro, preto je toto len akousi prípravou.

Jailbreak pre iOS 9.1 beta - SvetApple.sk
Jailbreak pre iOS 9.1 beta – SvetApple.sk

Upozornenie

Chceli by sme ťa chceli varovať, že všetko čo urobíš, budeš robiť na vlastnú zodpovednosť a vlastné riziko. Za prípadné vzniknuté škody stránka www.svetapple.sk nezodpovedá.

Návod

Podrobný návod s obrázkami nájdeš tu 🙂

Videonávod nižšie ↓

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]