Pred pár dňami sme vás informovali o tom, že v Číne je už dostupný Jailbreak pre iOS 8. Dnes sa objavila nová verzia Pangu s Cydiou a Anglickou podporou!

Pangu a Cydia

Nástroj na Jailbreak je už dostupný pre Windows zadarmo, pričom inštalácia trvá len minútku. Cydia sa potom dá nainštalovať priamo v aplikácií Pangu. Našťastie je tento Jailbreak neviazaný, čo znamená, že nemusíte pripájať zariadenie k Macu alebo PC kvôli reaktivácií Jailbreaku pri každom reboote zariadenia.

- Reklama -

Pangu pre Windows 1.1 s podporou Cydie a Angličtiny je už dostupný. Zoznam zariadení, ktoré podporujú Pangu Jailbreak obsahujú každý iPhone, iPad alebo iPod Touch, na ktorom môže bežať systém iOS 8.1.

Zariadenia s podporou Pangu..
Zariadenia s podporou Pangu..

Jailbreak umožňuje inštaláciu aplikácií tretích strán, rôznych modov, nových tém, utilitiek a rôznych užitočných balíkov z Cydie, ekvivalentu App Store v bežnom iOS. V skratke, Jailbreak vám umožní upraviť si systém vo vašom zariadení bez obmedzení, ktoré Apple do zariadení vkladá.

Pokiaľ si chcete svoje zariadenie Jailbreaknúť, musíte mať na pamäti, že jeho (aj softwarová) úprava je porušením EULA (End User License Agreement) a môže v niektorých situáciách viesť k ukončeniu záruky zo strany predajcu.

Jailbreak robíte na vlastnú zodpovednosť, portál svetapple.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadne vzniknuté škody.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Mladý chalan, ktorý rád podniká (odvážne kroky) hlavne vo svete internetovo-biznisovom. Momentálne spolumajiteľ, obchodník, marketér, editor a sporadický autor na svetapple.sk.