Pred pár dňami sme vás informovali o tom, že v Číne je už dostupný Jailbreak pre iOS 8. Dnes sa objavila nová verzia Pangu s Cydiou a Anglickou podporou!

Pangu a Cydia

Nástroj na Jailbreak je už dostupný pre Windows zadarmo, pričom inštalácia trvá len minútku. Cydia sa potom dá nainštalovať priamo v aplikácií Pangu. Našťastie je tento Jailbreak neviazaný, čo znamená, že nemusíte pripájať zariadenie k Macu alebo PC kvôli reaktivácií Jailbreaku pri každom reboote zariadenia.

Pangu pre Windows 1.1 s podporou Cydie a Angličtiny je už dostupný. Zoznam zariadení, ktoré podporujú Pangu Jailbreak obsahujú každý iPhone, iPad alebo iPod Touch, na ktorom môže bežať systém iOS 8.1.

Jailbreak umožňuje inštaláciu aplikácií tretích strán, rôznych modov, nových tém, utilitiek a rôznych užitočných balíkov z Cydie, ekvivalentu App Store v bežnom iOS. V skratke, Jailbreak vám umožní upraviť si systém vo vašom zariadení bez obmedzení, ktoré Apple do zariadení vkladá.

Pokiaľ si chcete svoje zariadenie Jailbreaknúť, musíte mať na pamäti, že jeho (aj softwarová) úprava je porušením EULA (End User License Agreement) a môže v niektorých situáciách viesť k ukončeniu záruky zo strany predajcu.

Jailbreak robíte na vlastnú zodpovednosť, portál svetapple.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadne vzniknuté škody.

Prečítajte si tiež  Kedy príde ten Dark Mode?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Juraj Hallon
Ahoj, som Juraj, spolumajiteľ svetapple.sk. Pohybujem sa vo svete internetového biznisu už takmer 10 rokov. Venujem sa hlavne biznisovému rozvoju nášho firemného portfólia, spravujem ho technicky a tiež som sporadickým autorom niektorých článkov.