Pred pár dňami sme vás informovali o tom, že v Číne je už dostupný Jailbreak pre iOS 8. Dnes sa objavila nová verzia Pangu s Cydiou a Anglickou podporou!

Pangu a Cydia

Nástroj na Jailbreak je už dostupný pre Windows zadarmo, pričom inštalácia trvá len minútku. Cydia sa potom dá nainštalovať priamo v aplikácií Pangu. Našťastie je tento Jailbreak neviazaný, čo znamená, že nemusíte pripájať zariadenie k Macu alebo PC kvôli reaktivácií Jailbreaku pri každom reboote zariadenia.

Pangu pre Windows 1.1 s podporou Cydie a Angličtiny je už dostupný. Zoznam zariadení, ktoré podporujú Pangu Jailbreak obsahujú každý iPhone, iPad alebo iPod Touch, na ktorom môže bežať systém iOS 8.1.

Zariadenia s podporou Pangu..
Zariadenia s podporou Pangu..

Jailbreak umožňuje inštaláciu aplikácií tretích strán, rôznych modov, nových tém, utilitiek a rôznych užitočných balíkov z Cydie, ekvivalentu App Store v bežnom iOS. V skratke, Jailbreak vám umožní upraviť si systém vo vašom zariadení bez obmedzení, ktoré Apple do zariadení vkladá.

- Reklama -

Pokiaľ si chcete svoje zariadenie Jailbreaknúť, musíte mať na pamäti, že jeho (aj softwarová) úprava je porušením EULA (End User License Agreement) a môže v niektorých situáciách viesť k ukončeniu záruky zo strany predajcu.

Jailbreak robíte na vlastnú zodpovednosť, portál svetapple.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadne vzniknuté škody.

- Reklama -