Vývojári s Pangu si dali záležať aj na svojom najnovšom Jailbreaku, ktorý už dávnejšie vyšiel von ,avšak len pre používateľov operačného systému Windows. Dnes sa však situácia zmenila a nový Jailbreak nainštalujete už aj z vášho OS X zariadenia. Pozrite si jednoduchý návod, na inštaláciu Jailbreaku!

Upozornenie

Redakcia www.svetapple.sk nezodpovedá za žiadne prípadné škody či problémy, ktoré mohli počas inštalácie alebo užívania Jailbreaku nastať na vašom zariadení. Celý nižšie uvedený postup vykonávate na vlastné riziko. Osobne sa s inštaláciu Jailbreaku nestotožňujeme, no pre jeho priaznivcov prinášame návod – ako na to.

Návod

Nový Jailbreak je samozrejme dostupný aj na iPhone 6/6 Plus či iPad mini 3 a iPad Air 2. Inštalácia je pomerne jednoduchá. Na vašom zariadení musí byť samozrejme nainštalovaný buď iOS 8.0, 8.0.1 alebo iOS 8.1,1. Samozrejme si zariadenie nezabudnite pred samotnou inštaláciu zálohovať, aby ste neprišli o všetky svoje súbory. Potom si už len stačí stiahnuť Jailbreak z oficiálnych stránok Pangu a postupovať podľa videa, ktoré je uvedené nižšie!

Jailbreak inštalujete na vlastnú zodpovednosť!

Prečítajte si tiež  Apple zavedie limit pre počet vlastných pozadí v iOS 16. Naplniť ho sa vám však určite nepodarí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.