Vývojárom z čínskej skupiny Taigu sa podaril naozaj husársky kúsok. Ako všetci dobre vieme, aktuálnym operačným systémom pre naše iPhony či iPady je iOS 8.1.1. Čo však vie menej z nás je, že už približne týždeň funguje vývojárska verzia iOS 8.2, no a tú sa podarilo Jailbreaknúť ešte pred samotným vydaním!

Načo čakať?

Načo vlastne čakať kým Apple vydá aktualizáciu? Toto sú slová, ktoré pravdepodobne kolovali v hlavách vývojárov v čase, keď uvoľňovali Jailbreak. Neuvedomili si však fakt, že vďaka Jailbreaku vedia v Apple nájsť a odstrániť chybu, ktorá umožňuje jeho inštaláciu, čo sa podpisuje pod fakt, že možno nebude funkčný s plnou verziou iOS 8.2. S čím však funguje a čé je pre nás dôležitejšie, je práve iOS 8.1.1, ktorý na chvíľu zamedzil Jailbreaku. Dnes je však už vďaka chlapcom z Taigu dostupný aj na zariadeniach, ktoré majú iOS 8.1.1. Jailbreak nainštalujete na všetky iPhony, ktoré majú operačný systém iOS 8 (iPhone 4S-iPhone 6 Plus), iPady a samozrejme aj na iPod Touch 5. generácie!

- Reklama -

jailbreak_2

Aký máte na Jailbreak názor vy? 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.