Je to ďalšia z hier, ktoré si radi zahráme, keď nemáme čo robiť na dlhých cestách autobusom alebo v lavici na nudnej školskej hodine. Všetci to poznáme. Je to jednoduchá hra, ktorú hneď pochopíte a nebudete vedieť prestať.

Jelly Jump

Hneď ako hru zapnete sa pred vami akoby „narodí“ vaša kocka celá zo želé a môžte začať hrať. Ovláda sa veľmi jednoducho. Len klikáte na displej a skáčete s vašou Jelly kockou. Snažíte sa ujsť pred olejom, prekonať svoje rekordy a zbierať body aby ste si mohli otvoriť ďalšie Jelly kocky. Hra je stále rýchlejšia a ťažšia. Políčka, na ktoré skačete prichádzajú rýchlejšie a mení sa tiež  spôsob, akým prichádzajú. Ďalším zábavným prvkom je spracovanie hry, keď vás prichádzajúce schody zaseknú vaša Jelly kocka sa snaží dostať von a niekedy sa jej to aj podarí, len treba čo najrýchlejšie klikať na displej vášho zariadenia. Jelly Jump si môžte stiahnuť tu: (Jelly Jump – Ketchapp)

- Reklama -
Jelly Jump - svetapple.sk
Jelly Jump – svetapple.sk

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.