Pravdepodobne nie sme sami, koho tie najlepšie nápady napadajú paradoxne na najhorších miestach či v najhorších situáciach a časoch, kedy pri sebe nemáme počítač. Pre takých je tu nová aplikácia Adobe Comp CC, ktorá má čo najpresnejšie zachytiť vaše vízie a konvertovať ich napríklad do Photoshopu či iných programov.

Adobe Comp CC

Spoločnosť Adobe predstavila úplne novú aplikáciu s názvom Adobe Comp CC, ktorá slúži na to, aby ste mohli čo najrýchlejšie a zároveň čo najjednoduchšie vytvoriť a následne uložiť vaše nápady vo chvíli, keď pri sebe nemáte počítač. Aplikácia je veľmi jednoduchá – poskytuje možnosť vytvárať koncepty rôznych webových stránok či printov, ktoré môžete následne použiť v ostatných Adobe programoch.

- Reklama -

Aplikácia je spravená tak jednoducho, aby ste mohli čo najpresnejšie opísať váš nápad, ktorý premieňate na koncept. Netreba ju však chápať ako plnohodnotnú náhradu Photoshopu či iných programov. Aj napriek naozaj rozšíreným možnostiam úpravy vašej práce na nej dokážete len obrazne popísať váš nápad a detaily doladiť v ostatných programoch. Každopádne Adobe za túto aplikáciu chválime. Tie najlepšie nápady totiž prichádzajú vždy na tých najhorších miestach a zvyčajne aj v najhoršom čase.

Adobe Comp CC - svetapple.sk
Adobe Comp CC – svetapple.sk

 

Aplikácia je dokonca zadarmo a tak nebudete musieť zaplatiť ani euro. Na to, aby ste ju mohli používať si však musíte vytvoriť bezplatnú registráciu na Creative Cloud.

Pokiaľ vás Adobe Comp CC zaujme môžte si ho bezplatne stiahnuť tu: Adobe Comp CC – Adobe

Adobe Comp CC - svetapple.sk
Adobe Comp CC – svetapple.sk

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.