Je ťažké si predstaviť, že balík nástrojov MS Office 2021 Professional, ktorý spoločnosť Microsoft oficiálne predáva za 579 €, môžete získať už od 13,05 €. Internetový predajca Godeal24 má však ponuky, ktorým sa odoláva iba veľmi ťažko.

Profesionálny počítačový balík Office 2021 Home and Business si tu vo výraznej zľave môžete kúpiť dokonca aj na Mac, pričom si budete užívať všetky programy ako Word, Excel, PowerPoint a Outlook bez ďalších poplatkov alebo obmedzení. Ako bonus tiež dostanete prístup do služieb Teams, OneNote, Publisher a Access.

Časovo limitovaná ponuka: Originálny MS Office 2021 už od 13,05 €

Ak hľadáte stabilný a funkčný operačný systém, Windows 10 Pro je stále dobrou voľbou. Teraz ho môžete na Godeal24 získať už od 6,12 €, pričom platí, že ak budete chcieť prejsť na novšiu verziu Windows 11, ktorá obsahuje aj AI technológie z Bingu, urobiť sa to dá úplne zadarmo.

Časovo limitovaná ponuka: Windows 10 Windows 11 v zľave za najlepšie ceny

Kúpte si Windows a Office vo zvýhodnenom balíku 

Prečítajte si tiež  MacBook Air 15" kúpite v rekordnej zľave. Takto lacno sa nikdy nepredával

Až 50 % zľava na ďalšie produkty Windows a Office s kódom „GG50

 Ďalšie PC nástroje za skvelé ceny 

Zľavy na MS Office a Windows
Zdroj: Godeal24

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -