Je úplne jedno, na akej pozícii pracujete. Či sa už živíte ako copywriter, obchodný zástupca alebo analytik, vo všetkých prípadoch potrebujete najrozšírenejší balík kancelárskych nástrojov MS Office, ktorý obsahuje legendárne programy ako Word, Excel alebo PowerPoint.

Pokiaľ máte Mac, po kliknutí na tento odkaz tento softvér získate už za 37 €, takže na ňom veľmi slušne ušetríte. No a ak chcete verziu pre Windows, MS Office 2021 Pro je ešte lacnejší a získate ho za necelých 27 €. V oboch prípadoch ide o doživotné licencie, no znížená cena bude platiť až po zadaní kódu: GG62.

Spoločnosť Godeal24, ktorá spustila akciu Halloween Sale má však pre svojich zákazníkov aj ďalšie prekvapenia. V spolupráci s nami môžete využiť aj ďalšie zľavové kódy a získať tak napríklad Windows 10 len za 8,65 € alebo Windows 11 za 12,69 €. V oboch prípadoch platí kód: GG50. Viac takýchto výhodných ponúk nájdete nižšie.

Získajte až 62 % zľavu na MS Office (s kódom „GG62„)

Operačný systém Windows 11 prináša nový vzhľad, ktorý pripomína staršie verzie. To znamená, že by ste nemali mať problémy s navigáciou v novom rozhraní, ale všimnete si veci, ako sú nové ikony aplikácií, zaoblené rohy a vycentrovaný spodný panel úloh. Okrem toho Windows 11 Pro zlepší výkon a zabezpečenie vášho počítača. Z hľadiska rýchlosti je optimalizovaný tak, aby prinášal rýchlejšie spúšťanie aplikácií a tiež ich lepšie spravoval na pozadí.

Obrovské zľavy na Windows (s kódom „GG50„)

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Za 30 minút začne Apple Event Wonderlust, kde uvidíme iPhone 15 / 15 Pro a Apple Watch Series 9 / Ultra 2

Balík MS Office + Windows za výhodnú cenu (s kódom „GG62„)

Zľavy na ďalšie Microsoft produkty (s kódom „GG50„),

Ďalšie PC nástroje za super ceny

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy: service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -