Tlačová správa:

Godeal24 prináša veľkú aprílovú akciu na nákup základného softvéru pre váš PC, ako je operačný systém Windows alebo najužitočnejšie balíky na zvýšenie produktivity Office. Ak ste si mysleli, že tieto veci stoja stovky eur, tak ste boli na omyle. Dnes vám ukážeme spôsob, ako ušetriť a zaplatiť len úplné minimum. Veľkou výhodou je to, že s nasledujúcim kupónom získate ešte väčšie zľavy. Stačí ho zadať ku objednávke.

- Reklama -

Najlepšie ponuky

Stabilná práca na diaľku si vyžaduje podporu plnohodnotného a funkčného softvéru. Aby ste sa vyhli akýmkoľvek problémom, využite ponuku spolu s kódom vo vašom nákupnom košíku.

Windows za polovicu

Kód kupónu: EGD50

Godeal24 vám ponúka bezpečný a dostupný spôsob, ako získať originálny softvér pre váš nový počítač, prípadne inovovať staršie počítače s neplatnými licenciami Windows.

Prémiové balíky

Kód kupónu: EGD62

Ďalšia ponuka s – 55% zľavou

Kód kupónu: EGD55

Pokiaľ hľadáte softvér pre domáce, pracovné alebo študijné účely, uvedené výrobky predstavujú výborné ponuky za neodolateľnú cenu:

Proces nákupu je jednoduchý a k dispozícii je viacero spôsobov platby. Doprava je samozrejme zdarma, pretože sa počíta len s aktivačným kódom, ktorý dorazí na váš e-mail. Všetky vyššie uvedené akcie a špeciálne zľavy sú časovo obmedzené a platia len do vypredania zásob. Ak teda chcete upgradovať softvér, nemali by ste s tým váhať.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov sa môžete obrátiť na zákaznícke služby Godeal24.com, ktoré sú vám neustále k dispozícii prostredníctvom e-mailovej adresy service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.