Mafia III je určite jedna z najočakávanejších tohtoročných hier. Vývojári pracujú vraj veľmi pilne na tom, aby bol finálny produkt špičkový, a aby bola hra čo najlepšie spracovaná. V podstate aj preto vydajú sem tam nejaké video, ktorým sa nás snažia navnadiť na krásy mesta či príbeh, ktorý sa bude v hre odohrávať. Najnovšie tu mám dve nové videá, prezradia nám viac o rozložení mesta a tiež o tom, čo v ňom bude jazdiť.

Mafia III odkrýva 2 nové videá o meste a automobiloch!

Mafia III bude pravdepodobne tiež fantastická hra, pri ktorej sa môžeme tešiť na veľmi veľa noviniek v oblasti herného sveta. Tiež tu môžeme očakávať, že sa v hre budeme môcť voľne pohybovať. Pokiaľ človek zaloví v pamäti, určite si spomenie, že v predošlom diely, ktorý vyšiel dlhých 6 rokov dozadu to bez istého modu nebolo možné. Mesto bude podľa vývojárov skutočne obrovské a má byť rozložené až do 9 štvrtí.

- Reklama -

V každej z týchto deviatich štvrtí potom budú 2 zločinecké operácie, z ktorých každá bude mať svoj vlastný ekosystém. Takisto sa môžeme tešiť aj na noc v tomto meste. Tá má byť tiež dokonalo prepracovaná a okrem rozsiahleho života tu nájdeme aj veľa neónov. Taktiež tu potom budú luxusné či chudobné štvrte a veľa nočných barov.

Čo sa týka vozového parku, tak Mafia III bude žiaľ bez licencovaných vozidiel. To nás ale nijako neprekvapuje, keďže ani doterajšie diely či tituly ako GTA licencie na vozidlá neponúkajú. Každopádne, vývojári sa snažili, aby vozidlá vyzerali vierohodne a tiež zapracovali aj na ich fyzike. Ovládanie má byť zábavou a šoférovanie bude baviť každého hráča. Pokiaľ sa už nevieš na túto hru dočkať, musíme ťa upozorniť, že jej oficiálne vydanie je datované až na 7. októbra 2016, znamená to teda, že to ešte potrvá približne 4 mesiace.

Na druhej strane si už dnes môžeš pozrieť to, čo bude súčasťou zberateľskej edície Mafie III, ktorá bude samozrejme tiež k dispozícií. Kto sa na túto novú hru tak veľmi teší? 🙂

Mafia III - svetapple.sk

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here