Február je sviatok zamilovaných a myslieť pri tom nemusíte len na svoju polovičku, ale aj na počítač. Pokiaľ chcete byť čo najviac produktívni a tiež nechcete používať pirátsky softvér, dnes vám ukážeme, ako toto všetko vyriešiť. Na Godeal24 totiž prebiehajú valentínske zľavy, v rámci ktorých dokážete príjemne ušetriť.

Napríklad obľúbený Microsoft Office Professional 2021 môžete mať v rámci doživotnej licencie po kliknutí na tento odkaz už za 25,25 € a jeho verziu pre počítače Mac, ktorá nesie názov Microsoft Office Home & Business 2021 a býva výrazne drahšia po kliknutí na tento odkaz len za 49,25 €. Ani v jednom prípade potom nie je nutné zadávať žiadne zľavové kódy. A ak chcete získať operačný systém Windows, balík Windows + MS Office za výhodnú cenu, alebo úplne iný softvér, pokračujte nižšie. Godeal24 má toho pre vás ešte oveľa viac.

Microsoft Office môžete maž aj za 15,05 € 

Ak pracujete na klasickom PC a okrem macOS sa spoliehate, ako profesionál aj na platformu Windows, taktiež je dobré, aby ste používali spoľahlivú plnohodnotnú licenciu operačného systému Windows 11 Pro, ktorá je pravidelne aktualizovaná. Výrobca ju ponúka za 199 €, avšak vy ju po kliknutí na tento odkaz kúpite len za 13,25 €. Súčasťou Windows 11 Pro je plno efektívnych nástrojov a funkcií, ktoré už do práce začleňujú aj umelú inteligenciu. Vaša produktivita sa vďaka tomu znásobí.

Originálny Wndows môžete mať od 6,83 €

Prečítajte si tiež  Ako ušetriť 100 € pri nákupe Windows alebo balíčku Office v rámci akcie "Späť do školy" od Keysworld?

Získajte výhodný balík Windows + MS Office s kódom: „GG62

50 % zľava na ďalšie nástroje Windows a MS Office s kódom „GG50“ 

Ďalšie PC nástroje za skvelé ceny 

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy: service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -