Obľúbená hra Minecraft, ktorá sa stala legendou nielen na počítačoch a konzolách ale aj mobilných zariadeniach dnes hlási nové rekordy! Za posledné tri roky, odkedy sa po prvýkrát objavila v AppStore, si ju stiahlo už 30 000 000 používateľov a ich počet stále rastie. Nevadí im prakticky ani to, že hra stála až 5,99€ a po novom dokonca o 1€ viac!

Minecraft Pocked Edition – 30 000 000!

Hra Minecraft je od svojho predstavenia doslova kultovou hrou a ukazuje sa to aj na našich zariadeniach. „Vrecková edícia“, ktorá je dostupná aj v pre iOS je tak úspešná, že si ju už stiahlo až 30 000 000 používateľov. Na tomto čísle by možno nebolo nič neobvyklé keby nešlo o pomerne drahú záležitosť, keďže 5,99€ lepšie povedané 6,99€ stoja tie najnovšie a najkvalitnejšie hry v AppStore! Okrem tohto úspechu však vývojári upozornili aj na to, že počas jedného dňa hru naraz používalo až 1,4 milióna používateľov. Okrem iného sme sa dozvedeli aj ďalšiu informáciu, ktorá tvrdí, že túto hru používa približne 50% v online a 50% v offline móde. Tomuto sa teda hovorí naozaj mega úspech čo poviete? 🙂

- Reklama -

Pokiaľ máte záujem o túto hru, stiahnite si ju tu (Minecraft – Pocket Edition – Mojang)

Minecraft - svetapple.sk
Minecraft – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.