Pokiaľ by sa niekto opýtal na jednu z najsťahovanejších a zároveň najobľúbenejších hier na iPhone či iPad, určite by v zozname množstva legendárnych hier nemala chýbať ani hra Minecraft Pocket Edition, ktorá je veľmi obľúbená aj v desktopovej či konzolovej verzii. Táto hra je jednoducho skvelá a rozvíja našu kreativitu. Občas sa stane, že dostane nejakú menšiu či väčšiu aktualizáciu. Novej verzie hry by sme sa mali dočkať už čoskoro, okrem množstva vecí má priniesť aj podporu MFI ovládačov!

Nový update

Vývojár Tommaso Checci dnes na svojom Twitter účte zverejnil novú správu, ktorá hovorí o novej aktualizácii mobilnej hry Minecraft Pocket Edition. V hre sa zrejme objaví aj niekoľko noviniek, či možno vylepšená grafika a podobné vychytávky, no najväčšou novinkou bude zrejme podpora MFI ovládačov. Je veľmi zaujímavé sledovať úspech jednej z najpopulárnejších počítačových a konzolových hier na svete aj na mobilných zariadeniach. Pokiaľ ešte nemáš Minecraft, určite ho sťahuj tu: Minecraft – Pocket Edition – Mojang

Prečítajte si tiež  Minecraft v ArKite by naozaj mohol stáť za to!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.