Spoločnosť Gameloft robí jedny z najlepších hier na mobilné platformy vôbec. Žiaľ, nie je to po prvýkrát, kedy hru jednoducho pokazili kvôli hernému modulu free-to-play. Jednoducho si musíte kupovať kredity atď. na to, aby ste mohli hrať bez väčších obmedzení. 

Modern Combat 5: aktualizácia

Modern Combat 5 sa pred pár dňami dočkal jednej veľkej aktualizácie, počas ktorej do hry pribudli nové zbrane, maskovanie a množstvo nových možností. Aktualizácia si však vyžiadala ešte jednu vec. Jedna z najlepších ak nie najlepšia FPS dostupná na mobilné zariadenia prechádza na free-to-play. Znamená to teda, že si síce hru zahráte, no budete neustále obmedzovaní.

- Reklama -

Tí čo si hru dávnejšie zakúpili si určite hovoria, že to nie je fér, keďže za hru už zaplatili. Na majiteľov MC5 však Gameloft myslel a tým ponúkol základný balík, ktorý stojí približne 5€ s tým, že nemusia platiť za energiu (neobmedzené hranie) a zo začiatku dostanú 200 kreditov + nové maskovanie. Aj keď to teda vyriešili pomerne spravodlivo, to, že pravdepodobne „zabili“ ďalší úspešný titul tým, že chceli z neho silou mocou vytlačiť peniaze je celkom smutné.  Hra nás naozaj chytila a je nám ľúto, že sa Gameloft vydal touto cestou ale čo už!

Modern Combat 5 zakúpite priamo tu: Modern Combat 5: Blackout – Gameloft

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.