Mortal Combat je v dnešnej dobe naozaj legendárna hra. V podstate ide o intenzívnu bitku, v ktorej nájdete aj mnohé naozaj pôsobivé kombá. Táto hra doteraz vychádzala len pre naše počítače, prípadne hracie konzoly, no tomu bude už čoskoro koniec. Mortal Combat X sa, pomaly ale isto, pripravuje aj na naše iOS zaraidenia!

Mortal Combat X: Mobile

Pokiaľ si pamätníci tejto hry pozrú nasledujúce video, alebo budú len počuť zvuky, vychádzajúce z reproduktorov ich počítačov či smartfónov, určite si spomenú o akú zábavu vlastne v dobe jej slávy išlo. Pokiaľ patríte medzi tých, ktorí teda hru hrali, alebo by ste si ju chceli zahrať, určite vás potešíme, keďže autori ohlásili príchod iOS verzie, čo znamená, že už onedlho uvidíme jej finálnu verziu aj v obchode AppStore. Zatiaľ presne nevieme ako bude vyzerať, no vieme, že autori nepotešia svojich hráčov tým, ako bude celá hra fungovať.

- Reklama -

Pôjde totiž o o free-to-play titul, ktorý bude síce dostupný zdarma ale na to aby ste ho mohli prejsť alebo aby ste si hru naozaj užili budete musieť vykonať in-app nákupy, čo určite nepoteší! Čo autori súčasných mobilných hier už zabudli na to, že v AppStore sa dajú hry predávať aj normálnym spôsobom?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.