Na Instagrame budeš môcť naplánovať príspevky!

0

Instagram patrí medzi tie najväčšie sociálne siete na svete a počas posledných dvoch rokov sa celkom zásadne zmenil. Prišla funkcia s možnosťou pridávania Story či napríklad Live vysielanie. Vývojári aplikácie ale určite nie sú na konci. Najnovšie Instagram príde s ďalšou fantastickou novinkou. Bude vedieť plánovať príspevky!

Plánovanie

Možno sa ti to zdá ako zbytočné, pokiaľ používaš Instagram tak ako normálny používateľ. Iste ale vieš, že sú aj rôzne firemné profily a podobne, kde skrátka niektoré veci treba dať v určitú dobu či hodinu a nie vždy na to niekto je k dispozícií. Po novom to už ale bude možné. Existuje totižto internetový nástroj hootsuite.com, ktorý umožňuje plánovanie na sociálne site. Medzi tieto sociálne siete patrí už aj dnes Instagram, Facebook a podobne. Problémom je ale to, že nie každý potrebuje externú internetovú aplikáciu. Niekomu by možno vyhovovalo viac, keby bolo plánovanie súčasťou Instagramu.

V kuloároch sa ale šepká, že koncom tohto roka by to už malo byť možné. Pravdepodobne sa teda dočkáme aktualizácie, ktorá plánovanie príspevkov umožní a pomôže tak miliónom firmám po celom svete, ktoré Instagram využívajú na propagáciu a na marketing. Nevieme presne, kedy to príde, to musíme nechať na kompetentných. Instagram ale patrí Facebooku a ten už niečo takéto podporuje niekoľko rokov. Presne preto nám je jasné, že pripraviť plánovanie príspevkov nebude žiaden problém.

Instagram - svetapple.sk

Instagram – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk