Predvčerom Apple vydal novú verziu operačného systému iOS 8.3. Ak patríte k tým, ktorí používajú Jailbreak, tak Vám odporúčame túto verziu neaktualizovať. Apple totižto opravil až 39 dier v zabezpečení, vďaka ktorým bolo možné jailbreak-núť zariadenie. Prepokladá sa, že vytvorenie Jailbreaku pre iOS 8.3 bude trvať dlhú dobu.

Opravených 39 dier!

Apple skutočne zapracovalo na bezpečnosti keďže opravilo až 39 dier v bezpečnosti operačného systému. To je množstvo ktoré bolo opravené pri prechode z iOS 7 na iOS 8! Poukázal na to MuscleNerd, jeden z najvýznamnejších hackerov v jailbreakovej komunite. Apple zrejme chce bojovať proti jailbreaku intenzívnejšie než v minulosti. Už aktualizácia iOS 8.1.3 priniesla prvé opravy, ktoré súviseli s jailbreakom. Na druhej strane, tento krok sa dal čakať, kedže iOS 8 bol vcelku problémovou aktualizáciou. Mal problémy so stabilitou, Touch ID, či zabezpečením.

- Reklama -

 

Zdroj: cultofmac.com

- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]