Tvorcovia Need For Speed sa minulý rok rozhodli, že vynechajú jeden diel počítačovej hernej série a plne sa zamerajú na tú mobilnú. Postupom času sa nám čoraz viacej objavuje a my už poznáme niekoľko obrázkov z hry ako aj prvý trailer, ktorý vyšiel iba prednedávnom! Práve vďaka traileru môžme vidieť to, že nové Need For Speed sa možno prinavráti k časom legendárneho Undergroundu!

Tuning

Určite nám dáte za pravdu, keď povieme, že najlepšími dielmi Need For Speed boli práve tie, v ktorých sa dali bežné vozidlá tuningovať a následne boli postavené voči superšportom. Poslednou dobou však tuning z Need For Speed takmer úplne vymizol, čo sa podľa nášho názoru podpísalo aj pod úpadkom celej hernej série. Vývojári sa však nevzdávajú a predstavujú nový diel s názvom No Limits, v ktorom bude tuning opäť dostupný. Zatiaľ nevieme ako moc a ani to, či bude k dispozícií len niekoľko bodykitov alebo rozsiahlejšie tuningové úpravy, každopádne to je dobrá správa pre každého milovníka tejto hernej série a No Limits bude mať jednoznačný úspech!

- Reklama -

Ponúkne aj openworld?

Množstvo faktorov naznačuje, že Need For Speed: No Limits sa opäť prinavráti do „otvoreného“ sveta, čo znamená, že okrem závodov sa budete môcť voľne pohybovať po meste. Jedným z nich je aj samotný názov hry! Je však veľmi otázne, či nám to hra ponúkne. Pokiaľ áno, autori by tým určite nič nepokazili a mohli by pridať aj závody voči „random“ pouličným závodníkom tak, ako to bolo v prípade Underground 2. Zároveň by išlo o prvú automobilovú hru, ktorá by niečo podobné ponúkala aj na našich smartfónoch. Je teda otázne, ako sa s No Limits popasujú, no myslíme si, že to bude stáť za to!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.