Pokiaľ používate počítač a nemáte v ňom oficiálnu verziu operačného systému Windows, prípadne softvérového balíka MS Office, máme pre vás skvelú správu. Dnes ho dokážete získať za oveľa lepšiu cenu, než je to zvyčajné.

V rámci časovo limitovanej ponuky si môžete zaobstarať Windows 10 Pro len za 8,32 € (s kódom: SAWIN), prípadne Microsoft Office 2021 Professional Plus len za 21,94 € (s kódom: SAOFF21). V ponuke sú však aj ďalšie softvérové balíky / nástroje, na ktorých ušetríte desiatky či stovky eur. 

Ešte neodchádzajte 

Pokiaľ ste si medzi výberom najvýhodnejších ponúk nenašli tú svoju, máme pre vás dobrú správu. Predajca vám ponúka unikátny zľavový kód: SA15 na všetky softvérové produkty, ktoré sa nachádzajú na tejto stránke. Vďaka tomu zvýšite nie len svoju produktivitu a stabilitu originálneho systému, ale aj jeho zabezpečenie, vďaka pravidelným aktualizáciám.

Ak teda ešte nemáte originálny operačný systém Windows 10 / 11, prípadne kancelárske nástroje MS Office 2019 / 2021, teraz je ten najvyšší čas na to, aby ste vykonali zmenu.

Prečítajte si tiež  MacBook Air M1 kúpite o stovky eur lacnejšie. Jeho cena klesla na šialene nízku úroveň
Môže ťa zaujímať
- Reklama -