Activision vydal úplne novú hru, pomocou ktorej doplnil zbierku hier z legendárnej série Call of Duty pre iOS zariadenia. Nová hra dostala názov Heroes a je to úplne prvé Call of Duty, ktoré je dostupne zdarma! Hrať budete však len z vtáčej perspektívy.

Nová cesta

Activision sa rozhodol pokračovať v úspechu Call of Duty aj na mobilných zariadeniach, a tak vytvoril doposiaľ prvú hru, ktorá je pre používateľov zadarmo a tým pádom ide o free-to-play žáner. Nové Call of Duty však nebudete hrať z pohľadu očí ale z vtáčej perspektívy čím by mala konkurovať hrám ako napríklad Age of Empires či Clans pre mobilné zariadenia. Ako to už naznačil názov, v hre sa vyskytnú elitní vojaci a niektoré legendy, čo znamená, že sa tu opäť stretneme aj s kapitánom Priceom.

COD+Heroes+Base

O čo v hre pôjde

V hre pôjde o budovanie si svojej nedobytnej základne a postupnom trénovaní svojho vojska. Začínate samozrejme len s jednoduchým stanoviskom, no po čase hrania sa dostanete na takú úroveň, že vaša základňa bude absolútne nedobytná. Súčasťou free-to-play sú samozrejme aj in app nákupy, ktoré budú v cenovom rozsahu od 10 do 100$. Hra je zatiaľ dostupná len pre Nový Zéland, no už čoskoro sa objaví aj v našom AppStore! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.