Microsoft vypustil update aplikácie OneNote pre iPady a nové iPhony. pridal nové funkcie založené na novinkách iOS 8 a upravil dizajn pre používanie na nových iPhonoch.

Microsoft OneNote

MSOneNote MSOneNote1

- Reklama -

OneNote je aplikácia, ktorá slúži ako cloudové úložisko poznámok, podobne ako to robí Evernote. Vďaka prepojeniu s cloudom môžete písať a prezerať všetky svoje poznámky na celej palete vašich zariadení.

Po novom môžu používatelia zaheslovať časti dokumentov tak, ako sa to doteraz dalo na PC, majitelia iPhonov 5s a novších sa môžu k týmto častiam dostať pomocou Touch-ID. V nových iPadoch táto funkcionalitka ešte nie je, ale podľa Microsoftu sa na tom už pracuje.

Novinkou je aj podpora iCloudu, a iných cloudových úložísk, v ktorých vie aplikácia pristupovať k uloženým dokumentom. Ďalšími novinkami sú možnosť usporiadania stránok pre iPhony, alebo otváranie poznámkový blokov uložených na SharePoint Serveri.

Aplikáciu si môžete stiahnúť zadarmo na App Store, niektoré funkcie aplikácie vyžadujú prihlásenie sa do Office 356.


 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Mladý chalan, ktorý rád podniká (odvážne kroky) hlavne vo svete internetovo-biznisovom. Momentálne spolumajiteľ, obchodník, marketér, editor a sporadický autor na svetapple.sk.