Skype prednedávnom priniesol asi najvýznamnejšiu aktualizáciu za svoje pôsobenie v iOS. Poďme sa pozrieť na novinky, ktoré nám aplikácia ponúka.

Hlavné zmeny

Nový Skype prešiel významnou omladzovacou kúrou. Úplne nový dizajn a ovládanie, ktoré mimochodom až nápadne pripomína to vo Windows Phone sa určite kladne podpísali nad výsledkom konečnej zmeny. Okrem ovládania a dizajnu sa zlepšila rýchlosť, stabilita a spoľahlivosť celej aplikácie. Vo výsledku tak nájdeme úplne nový Skype s iným užívateľským rozhraním, ktorý je až 5 násobne rýchlejší ako pôvodná aplikácia! Vďaka podpore skupinovej komunikácie ľudí sa stáva veľkou konkurenciu ostatným aplikáciam, na ktorých základoch stáli videá a chat.

skype_app_screenshot_iphone_app_store
Nový Skype nám priniesol množstvo zmien – svetapple.sk

Ovládanie

V dolnej časti nájdeme dve ikonky pre zahájenie chatu alebo vytáčania telefónneho čísla. Pre zahájenie videohovoru musíte vybrať konkrétnu osobu, s ktorou vstúpite do chatu a až potom ho môžete zapnúť. Nový vzhľad mi príde o niečo intuitívnejší ako ten starý. Množstvo ovládacích prvkov sa nachádza niekde inde ako predtým, no verím, že je to len otázka času kedy všetky postupne nájdete a na nové ovládanie si zvyknete. Pokiaľ máte záujem nový Skype vyskúšať, môžete si ho stiahnuť priamo tu.

zdroj: www.appliste.cz

Prečítajte si tiež  Skype vie prekladať!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.