Aplikácia Paper od FiftyThree, populárna aplikácia na tvorbu ilustrácií dnes zmenila cenu. Je zadarmo!

Paper

Od dnes je možné používať zadarmo všetky nástroje aplikácie Paper, ktoré boli doposiaľ ponúkané len na dokúpenie cez in-app nákup. Aplikácia odteraz obsahuje Draw, Outline, Sketch, Color a Write nástroje pre každého. Doteraz bolo možné nástroje odomknúť buď všetky alebo jednotlivo iba za poplatok.

- Reklama -

FiftyThree informovalo o tom, že Paper bol stiahnutý už 13 miliónov krát, čo znamená, že aplikácia je nainštalovaná na 5-10% iPadoch a vytvorených bolo pomocou aplikácie už 150 miliónov strán. Firma FiftyThree taktiež ponúkala aj špeciálny stylus, ktorý momentálne nahradil nový Bluetooth stylus, ktorý by mal byť dostupný v Apple Storoch aj u autorizovaných predajcov.

 

Spoločnosť nedávno spustila aj komunitný portál zvaný Mix, ktorý umožňuje používateľom aplikácie Paper zdieľať ich výtvory a „remixovať“ diela iných autorov.

Aplikáciu Paper si môžete stiahnuť tu:

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Mladý chalan, ktorý rád podniká (odvážne kroky) hlavne vo svete internetovo-biznisovom. Momentálne spolumajiteľ, obchodník, marketér, editor a sporadický autor na svetapple.sk.