Tlačová správa:

Pokiaľ chcete osláviť sviatok práce vo veľkom štýle, doprajte si licenciu na Windows 10 alebo balíček MS Office so zľavou vo výške 62 %. Na všetko je potrebné uplatniť jeden zo zľavových kódov, ktoré sa nachádzajú v texte nižšie. Pokiaľ plánujete veľkú aktualizáciu operačného systému alebo pracovného softvéru, Godeal24 je to pre vás.

Najhorúcejšie ponuky:

Polovičná cena za všetky produkty s kódom: EBW50

Prémiové balíky s kódom: EBW62

Ďalšie – 55 % zľavy s kódom: EBW55

Proces nákupu je jednoduchý a k dispozícii je viacero spôsobov platby. Doprava je samozrejme zdarma, pretože sa počíta len s aktivačným kódom, ktorý dorazí na váš e-mail. Všetky vyššie uvedené akcie a špeciálne zľavy sú časovo obmedzené a platia len do vypredania zásob. Ak teda chcete upgradovať softvér, nemali by ste s tým váhať.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov sa môžete obrátiť na zákaznícke služby Godeal24.com, ktoré sú vám neustále k dispozícii prostredníctvom e-mailovej adresy service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.