Pozrite sa na oficiálnu aplikáciu tohtoročných majstrovstiev sveta, ktoré sa konajú v Prahe, a to už za pár dní. Oficiálne aplikácie by mali byť spoľahlivým a šikovným pomocníkom, poďme si ukázať, či toto môžeme povedať aj u aplikácie 2015 IIHF.

O aplikácii

Po spustení aplikácie si zvolíte udalosť, ktorú chcete sledovať. V našom prípade to samozrejme budú nadchádzajúce majstrovstvá mužov najvyššej divízie, ak ale chcete, môžete získavať informácie napríklad z majstrovstvá sveta juniorov. Celá aplikácia je rozdelená do šiestich hlavných kategórií. Po vysunutí menu ťahom z ľavej strany vás čaká výber, kde zadáte, akú položku chcete otvoriť.

- Reklama -

 1. sekcia

Tou prvou je sekcia “ What ‚s new, “ kde sa nachádzajú všetky novinky, tie sú vybrané priamo z aplikácie. Nájdete tu teda rôzne fotografie, novinky, výsledky, proste všetko, čo sa práve deje. V druhej časti rovnakej sekcie nájdete “ Social Stream , “ kde sa v budúcnosti ukážu príspevky od samotných užívateľov z rôznych sociálnych sietí. Momentálne je ale sekcia prirodzene prázdna.

2. sekcia

V ďalšej sekcii “ Games “ sa dozviete všetko o jednotlivých zápasoch, čo je určite to, prečo si túto aplikáciu budete sťahovať. Máte tu možnosť zobraziť zápasy v základných skupinách, či v nasledujúcom play – off. Rozdelenie zápasov si navyše môžete zostaviť podľa miesta stretnutia, podľa tabuliek či podľa tímov. Po kliknutí na požadovaný zápas sa v prehľadnom rozhraní ukáže veľa informácií. Nájdete tu dresy oboch výberov, rovnako ako zostavy a štatistiky. Rovnako tak si tu môžete zvoliť, aké chcete získavať notifikácie. Aplikácia vás tak môže upozorniť na začiatok zápasu, na strelené góly či na celkovej zhrnutie priebehu stretnutia. Navyše môžete meniť zvuky notifikácií, aby ste vždy vedeli , na čo presne vás aplikácia upozorňuje.

3. sekcia

Ďalšou položkou v menu je časť “ Teams, “ kam budete chodiť hlavne pre informácie o samotných reprezentáciách. Zistíte tak kto má v akom tíme najviac bodov, kto hral koľko zápasov, kto má najlepšie presilovky a kto vyniká v oslabení, rovnako súhrn všetkých výsledkov z odohraných zápasov.

4. a 5. sekcia

Nasledujúca položka “ Standings “ vám ukáže tabuľkové postavenie všetkých tímov. Je ťažké povedať, čo všetko sa bude v tejto kategórii nachádzať, pretože do turnaja zostáva viac ako týždeň. To isté platí o sekcii “ Statistics. „

6. sekcia

Poslednou časťou je “ Škoda Fan Zone. “ Tam si zvolíte, aký tím chcete podporovať. Uvidíte tak, kto má najviac fanúšikov. Zatiaľ toho táto časť moc neponúka, to sa ale určite zmení po začiatku turnaja.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: 2015 IIHF powered by ŠKODA – IIHF


 

 


 


 

 


 


 

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.