Pokiaľ patríš medzi fanúšikov filmov či seriálov určite ti minulý rok neunikol snímok Marťan, ktorý bol premietaný po celom svete. Úprimne, podľa nášho názoru išlo o jeden z najlepších filmov, aký sme mali možnosť minulý rok vidieť, zaujímavé spojenie akčnosti, vedy a samozrejme technológie nás držalo pripútaných ku sedačkám vyše 2 hodín. Na AppStore sa dokonca po premiére objavila aj hra. Tá je teraz úplne zadarmo!  

Oficiálna hra “Marťan” teraz zadarmo!

V Apple Store sa ešte minulý rok tesne po premiére filmu Marťan objavila zaujímavá hra s rovnakým názvom, ktorá nadväzuje práve na tento úspešný snímok z kín, ktorý ostal v pamäti mnohým divákom. Je to jednoducho veľmi dobrý film a hru si určite zaslúži.

- Reklama -

Tá ale nedostala kvalitné 3D zobrazenie, efekty či odlesky. Dokonca ani nejde o hru, ktorú budeš stále hrať. S Markom Makom totiž budeš komunikovať akoby bol skutočne na Marse a ty skutočne na zemi. Budeš robiť dôležité rozhodnutia aby ostal nažive. Je to celkom zábava aj keď je celá v angličtine. Celá hra je jednoduchá a navyše je zadarmo. práve preto by si nemal váhať a túto hru aspoň vyskúšať. Myslíme si, že stojí za to! 🙂

‎The Martian: Official Game
‎The Martian: Official Game

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here