Teraz už nie je žiadnym tajomstvom, že Apple Watch budeme využívať aj na hry a potvrdzujú nám to aj takí veľkí hráči ako EA či Gameloft. Práve oni vydali Real Racing 3, Modern Combat 5 a pár ďalších titulov, ktoré sú spárované s hrou na vašom iPhone a umožnia vám buď dokončiť závody alebo vylepšovať svojho vojaka.

O hre

Lenže odhodlanie premeniť hodinky na drobnú hernú konzolu majú aj lokálni vývojári, ako napríklad štúdio MasterApp Solutions, ktoré začalo predávať vôbec prvú českú hru pre Apple Watch, OXO Tic Tac Toe Watch. Ako už názov napovedá, jedná sa o piškvorky, ktoré môžete hrať na svojich hodinkách, prípadne aj na svojom telefóne. Na výber máte tri úrovne obtiažnosti, teda ľahkú, strednú a ťažkú. Momentálne je k dispozícii len singleplayerová verzia, no v budúcnosti by podľa slov autorov mal byť sprístupnený aj multiplayer pre dvoch hráčov. Hra je dostupná zadarmo na stiahnutie z App Store.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: OXO Tic Tac Toe Watch – fun classic puzzle board game for adults and children – Master App Solutions

Prečítajte si tiež  Vývojári podali na Apple miliardovú žalobu. Toto sa im nepáči
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.