Pokiaľ patríte medzi ľudí, ktorí si občas upravujú fotky alebo potrebujú zmeniť ich veľkosť, táto appka je pre vás ako stvorená. Pixelmator dostal dokonalú funkciu na zväčšovanie obrázka. Pozrite sa na to ako úžasne to funguje.

Pixelmator ako fantastický program na úpravu fotiek.

Vývojári aplikácie Pixelmator neustále pracujú a inovujú aby mali jeden z najlepších programov na trhu, pomocou ktorého si môžete na Macu upraviť fotografie.

- Reklama -

Popravde sa im to celkom darí. Za 29,99$/€ dostávate skutočne prepracovanú aplikáciu, ktorú navyše neustále sprevádzajú rôzne aktualizácie. Tie sa nezameriavajú len na zrýchlenie programu a zlepšenie stability, ale aj na nové funkcie. Jedna veľmi užitočná pribudla aj dnes. Pozrite sa čo robí.

Pixelmator dostal dokonalú funkciu na zväčšovanie obrázka.

Pokiaľ si potrebujete prispôsobiť veľkosť obrázka ale nechcete pri tom stratiť jeho kvalitu, Pixelmator prišiel s riešením. Do aplikácie pribudol nástroj, ktorý je schopný strojového učenia a nazýva sa ako ML Super Resolution. Vďaka nemu budete môcť zväčšovať obrázky bez toho aby strácali na kvalite. Za normálnych okolností bývajú takéto zábery určitým spôsobom rozmazané.

Pixelmator dostal dokonalú funkciu na zväčšovanie obrázka.

Na svete už dnes samozrejme existujú algoritmy ako Nearest Neighbor či Bilinear, ktoré toto dokážu. Podľa autorov aplikácie ale pracujú stále s jednoduchými matematickými operáciami. Model strojovéhého učenia funguje úplne ináč.

Snaží sa pochopiť obsah obrázka, na základe čoho ho dokáže jemne upravovať. Novinku ML Super Resolution nájdete v ponuke veľkosti obrazu. Ako môžete vidieť aj na záberoch vyššie či nižšie, skutočne to funguje a veľmi spoľahlivo. Človek na zväčšenom obrázku vôbec nevidí pixely.

Pokiaľ teda zvažujete, že si zakúpite nejaký program na úpravu fotografii, tento je jeden z najlepších v pomerne cena, výkon a schopnosti. Napíšte nám aké máte skúsenosti s Pixelmatorom vy. My sami sme ho dosť dlho používali a nemôžeme naň povedať jedno krivé slovo. Určite ho teda odporúčame.

Pixelmator dostal dokonalú funkciu na zväčšovanie obrázka.
Pixelmator dostal dokonalú funkciu na zväčšovanie obrázka.

‎Pixelmator Classic
‎Pixelmator Classic
Developer: Pixelmator Team
Price: $29.99
  • ‎Pixelmator Classic Screenshot

Môže ťa zaujímať
- Reklama -